Než jsem se narodila

Říká se, že si vybíráme své rodiče a místo, na které se narodíme. Že duše rodičů a dětí spolu uzavírají dohody o narození, aby se každá duše dostala přesně tam, kam potřebuje a prožila si, co potřebuje.

Měla jsem možnost při jedné velmi hluboké meditaci se vrátit na místo, kde moje duše byla, než jsem se narodila, to místo se jmenuje Bardo. Toto jsem si napsala ihned po meditaci:

„Bardo vnímám jako tichý meziprostor naplněný tmou, která je teplá a bezpečná. Zářím a vidím kolem sebe zářit mnoho dalších světel – vím, že jsou to další duše, které čekají na zrození. Je cítit vzrušení všech a netrpělivost, natěšenost.

Vidím planetu Zemi, je tak nádherná, velmi se těším. Přesně vím, kde je to mé místo, kam patřím. Cítím, že se na Zemi stane něco velkého a nádherného, jsem vděčná, že toho můžu být součástí, úplně se tetelím blahem a nadšením.

Najednou se rozzáří paprsek od Země ke mně a ode mě k Zemi – byla jsem vybraná! Úžasný! Všichni jásají a tleskají, cítím, že jsou šťastní se mnou. Můj anděl mě vyprovází a já se ho ptám na své poslání na Zemi. Odpoví mi – být šťastná a zářit a tím rozzářit ostatní lidi kolem mě, aby byli taky šťastní. Mé poslání je zlepšovat život lidí skrze sebe – tím, že jsem. A vím, že ho naplním. Mám požehnání a plnou podporu.“

Jak to máš ty? Věříš, že si vybíráme, do jaké rodiny se narodíme? 

Přidej se do skupiny Máma s nadhledem, kde najdeš podporu, rady, tipy a inspiraci, jak si usnadnit život s malými dětmi a jak je lépe chápat.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů