Budeme mít další miminko!

Jak připravit dítě na příchod sourozence?

Jak zařídit, aby sourozenci byli parťáci a ne rivalové?

Jak dělit pozornost mezi více dětí?

Podívejte se na bonusové video z kurzu Manuál k batoleti a dopřejte svým prvním dětem co nejhladší průběh rodinného seznamování 🙂

Chcete se naučit, jak pracovat s dětskými emocemi? Chcete svému neposednému batoleti lépe rozumět? 

Než jsem měla děti, byla jsem rozhodnutá, že na svoje děti nikdy nebudu křičet. A křičela jsem. Křičela jsem dost často a potom jsem si to vyčítala.

Říkala jsem si, že jsem hrozná máma a přemýšlela, proč to nedokážu jinak. Myslela jsem si, že mám prostě extra náročné dítě a že to jinak nejde. Když jsem někde četla, že to s dětmi jde bez křiku a pláče, nevěřila jsem tomu.

Byla to cesta, ale řešení jsme spolu našli. Pomohlo mi pochopit, jak funguje mozek dítěte a co dítě prožívá při svých emocích. Proč se nedokáže uklidnit samo a proč občas vybuchuje naoko bezdůvodně.

Potřebovala jsem se naučit, jak ovládnout a zpracovat svůj vlastní vztek dřív, než začnu křičet. A především, jak dávat dětem pozornost, aby si o ni nemusely říkat pláčem, křikem, nebo „zlobením“ tak, aby mě to bavilo a nebyla jsem z toho vyčerpaná.

Jdete do toho se mnou? Vstupte do kurzu Manuál k batoleti a pojďte to se svým dítětem zvládnout v klidu. Fakt to totiž jde 😉 A dokonce i bez výčitek, že musíte dělit pozornost mezi více dětí.

Nebo se můžete přidat do skupiny Máma s nadhledem a pustit si video o tom, Jak naše dětství ovlivňuje náš život.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů