Objednávka samostatného modulu

Emoce a komunikace


  • Naučím vás rozeznávat druhy pláče vašeho miminka i jak na ně reagovat v klidu a bez stresu.
  • Odhalím vám největší mýty o kojení a také pár tipů, k čemu kojení není.
  • Pomůžu vám dostat se do pohody a uvolnit se v nové rodičovské roli.
  • Naučíte se, jak mít více času pro sebe, přestože teď možná máte občas pocit, že jen celý den "skáčete okolo miminka".
  • Rozbijeme společně pocit "nedokonalé matky" a získáte jistotu, že jste pro své dítě ta nejlepší máma na světě.
  • Naučíte se rozeznávat potřeby svého miminka dřív, než začne plakat a budete přesně vědět, jaké potřeby to jsou a co s nimi udělat.
  • Naučíte se rozumět "řeči" svého miminka.

990 Kč

Cena nyní 690 Kč

Co dostanu?

Dostanete 5 video-návodů, díky kterým získáte jistotu, že všechno "děláte správně", naučíte se číst ve svém miminku, budete umět rozeznávat jeho potřeby dříve, než začne plakat a díky tomu bude vaše miminko klidnější, spokojenější, bude méně plakat a vy získáte více času pro sebe. Přístup do členské sekce dostanete ihned po zaplacení objednávky, takže můžete začít ještě dnes 🙂

Budu to stíhat?

Jelikož sama vím, jak jsou mámy vytížené a každá minuta je drahá, ve videích vám vždy řeknu jen to důležité a to během 10-20 minut, takže si je v klidu stihnete pustit i při uspávání nebo na procházce. Jestli si pustíte každý den jedno video, nebo je skouknete všechny naráz, je jenom na vás. Přístup do členské sekce máte neomezený a můžete se k němu kdykoliv vracet. Procházet videa můžete kolikrát budete potřebovat, vlastním tempem. Zůstanou vám už napořád - můžete je tedy využít i na další miminko 🙂

A co když mi to nepůjde?

Můžete se přidat do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete ptát na doplňující otázky ke kurzu, dát zpětnou vazbu, jak se vám daří a s čím potřebujete pomoct. Nebo se můžete objednat na individuální konzultaci, kde spolu probereme všechno, co vás zajímá nebo trápí.

Je to i pro tatínky?

Rozhodně ano. Obzvlášť tatínci někdy můžou mít pocit, že svému miminku nerozumí a neví, co s ním mají, nebo nemají dělat. Neví, jak podpořit nás - ženy, neumí číst v našich pocitech a potřebují vědět, co se v nás odehrává a jak nám pomoci. Je pro ně těžší se napojit na miminko a rozeznávat jeho potřeby. Usnadněme jim to. (A sobě samozřejmě taky).

Co když to na moje miminko nebude fungovat?

Každé miminko je originál a je jasné, že co funguje na jedno, nemusí fungovat na druhé. Sama mám 4 děti a každé je úplně jiné. Dám vám ověřené návody, díky kterým se naučíte rozumět právě tomu svému miminku.

Vyplňte své údaje ve formuláři a po zaplacení vám přijdou přístupy do členské sekce kurzu emailem.