4denní minikurz zdarma

Jak poznat, proč miminko pláče? 

Zní vám pláč vašeho miminka pokaždé stejně a je pro vás těžké rozeznat, co přesně od vás potřebuje?

Rozklíčujeme 4 nejčastější důvody pláče miminek a jak je snadno a rychle vyřešit.

Každý den dostanete e-mailem jedno pětiminutové video o pláči miminek a dozvíte se, co všechno nám miminka svým pláčem říkají, jak od sebe druhy pláče rozeznat a jak pláči předcházet.

Dozvíte se:

Jak reagovat na dětský pláč a proč není dobré nechávat miminko vyplakat. Dám vám několik tipů, jak snadno a rychle  miminku při pláči pomoci.

Spokojené miminko?

To, že miminko nepláče, ještě nemusí nutně znamenat, že je spokojené. Možná jen vzdalo snahu nám něco sdělit, protože má pocit, že na jeho potřeby stejně nereagujeme - nebo ne tak, jak ono potřebuje. Pojďme se na to podívat trochu z nadhledu a vcítit se společně do duše miminek.

Jak to probíhá?

Každý den vám přijde e-mail s odkazem na jedno 5minutové video (než dopijete čaj, máte skouknuto, žádné mrhání časem). Každé video si můžete pustit kolikrát potřebujete.

Napište mi e-mail a 4denní minikurz zdarma Jak poznat, proč miminko pláče, pošlu rovnou k vám 🙂

Stisknutím tlačítka "chci minikurz zdarma", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email čtyři dny po sobě video zdarma jako odběrateli mých emailů se zajímavým obsahem z oblasti péče o miminko. Na emaily se můžete těšit zpravidla 2x měsíčně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít e-maily dále dostávat, kdykoliv můžete tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje bude spravovat svým jménem Klára Stará podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů.