Ochutnávka: Kongres spokojené miminko

 • Trauma po porodu
  Lucie Groverová
 • Plavání s miminkem ve vaně i v bazénu
  Blanka Kolářová Sudíková
 • Masáže dětí
  Jana Hašplová
 • Kiss syndrom, blokády a Osteodynamika
  Andrea Dunová
 • Komunikační typy u dětí
  Kamila a Petr Kopsovi
 • Táta jako opora rodiny
  Sláva Černý

Chci se podívat na přednášky zdarma

Vyplň své jméno a email a ihned po potvrzení ti přijde do emailu odkaz na 6 videí.

Stisknutím tlačítka "registrovat se zdarma", souhlasíš s tím, že Ti zdarma pošlu na vložený email přístup k ochutnávce kongresu Spokojené miminko, jako odběrateli mých emailů z oblasti péče o miminko. Pokud už nebudeš chtít e-maily dále dostávat, kdykoliv můžeš tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Tvé údaje bude spravovat svým jménem Klára Stará podle těchto zásad zpracování a ochrany osobních údajů.
Do mých kurzů již vstoupilo 0 rodičů

Kdo Tě kongresem provází?

Jmenuji se Klára Stará, jsem máma čtyř dětí, průvodkyně světem miminek, lektorka Životních map a autorka EVT metody.

Jsem otevřená, pravdivá, upřímná a pečující. Umím být i rázná. Pro někoho málo alternativní, pro jiného příliš. Umím hledat cesty a řešení i tam, kde je ostatní nevidí.

Začala jsem v roce 2013 jako instruktorka plavání v Baby Clubu Plaváček, kde jsem pracovala se skupinami rodičů a dětí od dvou měsíců do deseti let. Kromě plavání v bazénu a vedení dvou poboček Plaváčku, jsem také chodila na osobní návštěvy do rodin a učila rodiče manipulovat s miminky v souladu s jejich přirozeným psychomotorickým vývojem, nošení v šátku i nosítkuplavání ve vaně. Během téměř osmi let v Plaváčku jsem pracovala s více než tisícovkou rodin.

Nejčastějším důvodem, proč si mě rodiče zvou do rodin, je kromě zájmu o plavání ve vaně také řešení bolení bříška u miminka, nejistota při správné manipulaci s miminkem a zájem o zdravý způsob nošení miminka a často celkový pocit "nejsem si jistá, zda přesně vím, co mé miminko potřebuje, proč pláče, co se mi snaží říct, co mám udělat, abych mu lépe rozuměla".

Dávám rodičům podporu, pomáhám jim najít jejich vlastní sebedůvěru, učím je naslouchat svým dětem.

Později jsem se zaměřila více na zkoumání toho, proč miminka pláčou a jak to souvisí s jejich emocemi, vývojem a tělem, jaké jsou skutečné potřeby miminek a co můžeme udělat, aby miminka byla více spokojená a v klidu.

Provázím rodiče prvním rokem života miminka - jak miminku lépe porozumět, sladit se s ním a jak snadno naplňovat jeho potřeby, aby sis rodičovství mohla užívat a ne přežívat. Od miminka vás spolu provedu klidně až ke školce 🙂

Předávám ověřené a fungující návody, jak porozumět svým dětem - jejich emocím, psychomotorickému vývoji i tomu, co se odehrává v jejich těle.

Jsem autorkou on-line kurzů 10 tipů, jak ulevit miminku od bolení bříška, Manuál k miminku, Manuál k batoleti, Klíč ke spokojenému miminku, které jsem vložila do VIP Klubovny mámy s nadhledem a organizátorkou kongresu Spokojené miminko.

V praxi mám už tisíckrát ověřené, že co do dětí vložíme během prvního roku jejich života se nám - a hlavně jim, bude vracet po celý život.

Nikdy není pozdě něco zlepšit, zjednodušit, nebo napravit.  

Moje heslo je: "Aby už žádné dítě nemuselo zbytečně plakat a žádná máma nebyla zoufalá."

Spolu to zvládneme, otevři se novým možnostem!